Collection: Kitchen

22 products
  • Beeswax Food Wraps

    available in 2 colors
    Regular price
    from $22.99
    Sale price
    from $22.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • All-purpose Towels

    available in 1 color
    Regular price
    $11.00
    Sale price
    $11.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Jar Gripper

    available in 2 colors
    Regular price
    $10.00
    Sale price
    $10.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Bowl Cozy | Microwave Safe
    Regular price
    $15.00
    Sale price
    $15.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Reusable Snack Bags

    available in 2 colors
    Regular price
    $12.00
    Sale price
    $12.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Bread Wrap | Vegan
    Regular price
    $15.00
    Sale price
    $15.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Blueberry Napkin Set
    Regular price
    $25.00
    Sale price
    $25.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Grocery Bags

    available in 1 color
    Regular price
    $30.00
    Sale price
    $30.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Mesh Laundry Bag
    Regular price
    from $10.00
    Sale price
    from $10.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cloth Wipes
    Regular price
    $18.00
    Sale price
    $18.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Blueberry Kitchen Towel
    Regular price
    $15.00
    Sale price
    $15.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Asparagus Kitchen Towel
    Regular price
    $15.00
    Sale price
    $15.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pour Carry Loop Mason Jar Lid
    Regular price
    $11.00
    Sale price
    $11.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Flip Cap Mason Jar Lid

    available in 2 colors
    Regular price
    $9.00
    Sale price
    $9.00
    Regular price
    $11.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Vermont Maple Drying Rack
    Regular price
    $34.00
    Sale price
    $34.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Lunch Wrap Pack
    Regular price
    $21.00
    Sale price
    $21.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Single Bee’s Wax Wrap
    Regular price
    $6.00
    Sale price
    $6.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Variety Wrap Pack | Vegan
    Regular price
    $42.00
    Sale price
    $42.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Organic Cotton Sponges
    Regular price
    $12.00
    Sale price
    $12.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cloth Napkins

    available in 2 colors
    Regular price
    $10.00
    Sale price
    $10.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Grocery Notepad
    Regular price
    $9.50
    Sale price
    $9.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Organic Cloth Wipes
    Regular price
    $42.00
    Sale price
    $42.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out